Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Halı Yıkama işlemleri ile asla eş değerde olamazlar. Detay Halı Yıkama günlük yaşamın arkasında bıraktığı pislikleri ve mikropları ortadan kaldırmak için profesyonel halı yıkama çözüm ortağınızdır. Halı yıkama izmir işlemlerini titizlik ve profesyonellikle yapan firmamız için müşteri memnuniyeti baş misyonumuzdur.

Öncelikle siz değerli müşterilerimiz, bizlere mail yoluyla veya telefon yoluyla iletişime geçtikten sonra halılarınızı personellerimiz yerinden teslim fişi karşılığında sizlerden alınarak üzerine barkot yapıştırıldıktan sonra ambalajlara konulur. Firmamızın sizlerden almış olduğu halılarınız etiketli pres yöntemiyle yeniden sabit etiket yapıştırılarak, ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelendikten sonra hangi yöntemlerle ne şekilde temizleneceği ekspertlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilmektedir. İzmir halı yıkama firması olarak son teknoloji makinamız ile halılarınız tek tek çarpma ve vakumlama etkisiyle kum, toz ve tüylerden arındırılır yıkama sırasında olaşabilcek çamurlanmalar öncesinden önlenir ve kalite arttırılır.
Karşıyaka Detay Halı Yıkama firması olarak izmir ve genelinde vermiş olduğumuz hizmet içinde müşterilerimize yerinde halı yıkama konusunda da profesyonel ekip ve ekipmanlarla yardımcı olmaktayız. Halı yıkama izmir firmaları arasından sektördeöncü olan firmamız , özelikle evlerde bulunan duvardan duvara halıların yıkanması, iş yeryeri ve ofislerde bulunan halıların yerinde yıkanma işlemleri ve cami halısı yıkama gibi birçok alanda hizmet siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Evlerimizdeki tüm bakteriler neredeyse halılarımızda barınmaktadır, bunu sizlerin elektrik süpürgesiyle süpürmenizle veya silmenizle çıkmaz veya bakteriler ölmez, kendi sağlığınız ve çocuklarınız sağlığı açısından temiz ve hijyenik ortamlarda yaşamanız için en az yılda 2 defa yıkamanızı tavsiye ediyoruz.
Her ilçeye verilen hizmetle 20 yılı aşkın tercih edilen Detay Halı Yıkama firması sizlerin ihtiyaçlarını gidermeye devam etmektedir. 12 şube ve yaygın servis ağımızla 5000 m2 kapalı alanda kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Son teknoloji tam otomatik makina ve ekipmanlarla makina halısı, el dokuma halıları, nepal, step, yorgan ve battaniyeleriniz özenle temizlenmektedir. Kullanılan halı yıkama şampuanlarımız çevreye, evcil hayvanlarınıza ve insan sağlığına kesinlikle zararsız ürünlerdir. Bitkisel ürünlerden elde edilmiş şampuanlarla, halılarınız hem temiz yıkanacak hemde doğaya karşı duyarlılığımızı devam ettirmiş olacağız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın